Ana SayfaDeğerlerimiz ve İnançlarımız
ERTUNÇ ÖZCAN

DNA’mızın bir parçası ve varlığımızın temelini oluşturan değerlerimiz bizlere yol gösterir ve davranışlarımızı belirleyen inançlara dönüşür.

ERTUNÇ ÖZCAN olarak dünyanın farklı coğrafyalarına yayılmış yüzden fazla ülkede, yüz binlerce insanın hayatına dokunuyor, daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

Değerlerimiz ;

Birlikte üretmenin gücüne inanırız…
Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz…
Ülke ve toplum için değer yaratma hedefiyle çalışırız…
Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz…
Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz…
Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız…

İnançlarımız ;

Yetenekleri Geliştirmek: İnsanlara inanıyor ve güveniyoruz, bu nedenle insanların gelişimi için yatırım yapıyor ve zaman harcıyoruz.
Liyakat: Her insanın eşsiz olduğuna inanıyor, katkı ve başarılarına göre adil bir şekilde değerlendirilmeyi hak ettiğini düşünüyoruz.
Mükemmellik: Her zaman daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyor; disiplin, alçakgönüllülük ve yalınlık ile başarıya ulaşacağımızı biliyoruz.
Açık İletişim: Güvenilir ilişkilerin, herkesin kendisini ifade edebildiği, fikirlerine değer verildiği ve farklı görüşlerin ortaya konabildiği ortamları oluşturduğuna inanırız.
Birlik ve Bağlılık: Başarımızın, samimi ilişkiler, ortak değerlere dayalı takım çalışmasının bir sonucu olduğuna inanırız.
Sahiplenme Duygusu: Tutkuyla çalışan, örnek yaratan çalışmalarıyla liderlik eden, başarıyı kutlayan ve hataları yeni öğrenilere dönüştüren insanlara inanıyoruz.

ERTUNÇ ÖZCAN İthalat & Mümessillik, bizzat Ertunç Özcan tarafından İthalat ve Mümessillik unvanı ile 1968 yılında kurulmuştur 25’i aşkın ülkeye ürettiği cihazların ihracatını gerçekleştiren şirketin Genel Merkezi Ankara’da bulunmaktadır.

Tüm Ofislerimiz

Merkez Ofis

Aso 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesi Alcı Mah. 2036. Cad. No:1
Temelli | Ankara | TURKİYE
+90 312 433 42 26
+90 312 431 91 22
bilgi@ertuncozcan.cominfo@ertuncozcan.com

SOSYAL MEDYA